Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstawianie zdjęć
#1
Wstawianie zdjęć   
Własne zdjęcia należy umieścić na jakimkolwiek zewnętrznym hostingu według własnego wyboru bo forum takiego nie prowadzi. Najlepiej, na takim za niewielką opłatą aby zdjęcia automatycznie nie znikały po pewnym czasie.

Pisząc post trzeba kliknąć na górze nad okienkiem w ikonkę obrazka - otwiera się okienko – należy wstawić skopiowany adres url zdjęcia z hostingu i kliknąć "wstaw".

Zdjęcia z konta w „google” nie dają się wstawiać na forum - zgodnie z zasadami google z 2019 roku można je udostępniać tylko osobom prywatnym. Link z adresem url takiego zdjęcia ma ponad 700 znaków i zdjęcie się nie otwiera (to nie format  .jpg).

Zdjęcia najlepiej umieszczać na płatnym internetowym hostingu, aby mieć pewność, że dopóki płaci się abonament zdjęcia nie znikną. Ceny naprawdę nie są wysokie !

Zdjęcia które znikneły z kilku wątków na tym forum były składowane na koncie : https://lh5.googleusercontent.com/
Reply
#2
(20-03-2019, 05:10 )Pixi Wrote: Własne zdjęcia należy umieścić na jakimkolwiek zewnętrznym hostingu według własnego wyboru bo forum takiego nie prowadzi. Najlepiej, takim za niewielką opłatą aby zdjęcia automatycznie nie znikały po pewnym czasie.

A te z googla znikają? Bo szczerze mówiąc, nie mam pojęcia.
Reply
#3
Może w google nie znikają ale to on nimi zarządza i te starsze trudno odnaleźć.

 
Reply
#4
Moim zdaniem nie znikają.
Reply
#5
Testuję Fotosik.pl
Ale nie jestem do końca pewny ani przekonany.
Mam wątpia.
To przyjemnie żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi.     Cool
Reply
#6
Jacky, zprecyzuj tego "wątpia", prosze....
Reply
#7
Znikają niestety, chyba tylko te umieszczone po marcu 2019.
Zatem droga Texarkano trzeba się rozejrzeć za nowym płatnym hostingiem zewnętrznym, bo bardzo  chcemy Twoje piękne zdjęcia znowu zobaczyć.
Reply
#8
Zdjęcia z konta w „google” nie dają się wstawiać na forum. Link z adresem url takiego zdjęcia ma ponad 700 znaków i zdjęcie się nie otwiera bo nie jest w formacie : .JPG

Zdjęcia najlepiej umieszczać na płatnym internetowym hostingu, aby mieć pewność, że dopóki płaci się abonament zdjęcia nie znikną.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)