Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentacja
#1
Question 
Witam wszystkich,

Podróże są jedną z moich największych przyjemności. Lubię zwiedzać Świat i i poznawać ludzi o różnych zwyczajach i tradycjach. Myślę, że na tym forum można znaleźć ludzi z podobną pasją. Lubię literaturę, „dobrą kuchnię” (gotowanie i jedzenie), muzykę, języki obce i wiele innych rzeczy...
Reply
#2
Cześć!
Podróże są mi potrzebne jak woda i powietrze. Uwielbiam je planować i samodzielnie organizować, ale czasem wyjeżdżam też na wycieczki z biurami podróży. Zaczynałam mniej więcej ćwierć wieku temu z wielkim plecakiem i maleńkim portfelem, posiłkując się autostopem. Teraz jest inaczej - plecak zamienił się na walizkę, a  portfel... psiamać, nadal mały! I to nie tylko dlatego, że mieści się w nim po prostu karta kredytowa i jeden banknot na wszelki wypadek...
Ale jeżdżę. 
Nie mam zamiaru odwiedzić WSZYSTKICH krajów świata, ale wciąż przede mną Chiny, RPA, Meksyk, Kostaryka i wiele innych.
Kocham parki narodowe w Stanach, Portugalię i południowe Włochy, czeską Pragę i kuchnię bałkańską.
Zwiedzam też i smakuję pełną gębą naszą Polskę - piękną, żyzną i niemałą.
Na pierwszy ogień - tyle o mnie!
No, mogę jeszcze dodać, że jestem biologiem, bo to się czasem przydaje w podróży.
Reply
#3
Witaj Texarkana. Ogromnie się cieszę, że jesteś znowu z nami.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)