Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN
#1
1. Użytkownik rejestrując się na Forum  akceptuje niniejszy regulamin i zobowiązuje się podać swój poprawny adres e-mail.
2. Dane podane przez użytkownika podczas zakładania konta nie będą udostępniane osobom trzecim.
3. Żaden użytkownik nie może wyrażać się w sposób powszechnie uznawany za obraźliwy i wulgarny, ani proklamować rasizmu lub nienawisci wobec ludzi i zwierząt.
4. Forum nie jest miejscem dla reklam dlatego zabrania się umieszczania linków  do  innych stron internetowych bądź firm, szczególnie tych prowadzących działalność komercyjną. To dotyczy wiadomości prywatnych, opisów podróży czy komentarzy do zdjęć.
5. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania/edycji treści, o których mowa w pkt 3 i 4 regulaminu, jak również prawo do blokowania a nawet usunięcia konta użytkownika naruszającego regulamin w sposób notoryczny.
6. Użytkownik dokonując publikacji materiałów (zdjęcia, filmy, teksty) oświadcza że są one jego autorstwa i nie naruszają praw autorskich osób trzecich.
7.  Użytkownik ma prawo umieszczać na Forum linki do własnych blogów i witryn internetowych, których jest autorem o ile dotyczą one tematyki podróżniczej i nie mają reklam komercjalnych.
8. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za treści (m.in. zdjęcia, filmy, teksty) umieszczanie przez użytkowników ani nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe w wyniku korzystania z forum lub jego awarii.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości