Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Wszystkich Użytkowników i Gości !
#1
Wywodzę się ze środowiska studenckich klubów turystycznych, organizujących wyjazdy, rajdy, obozy, wycieczki. Posiadam staż przewodnika, pilota i organizatora na różnych stanowiskach w turystyce i bagaż egzotycznych wypraw.
Od wielu lat mieszkam daleko od rodzimej Warszawy. Często podróżuję po świecie najchętniej po rzadko uczęszczanych ścieżkach do mało znanych obiektów.
Reply
#2
Wywodzę się ze środowiska starych spedytorów, podczas swoich delegacji służbowych starałem się wygospodarować czas wolny na zwiedzanie okolic ale też prosiłem gospodarzy o udostępnienie możliwości dojrzenia czegoś ciekawego w okolicy.

Sporo później już taka opcja umarła ale miałem większą swobodę w zagospodarowaniu czasu urlopu, więc nie prosząc się nikogo zacząłem coraz więcej zwiedzać.
Spora dawka improwizacji ale też i sporo przygotowań dzięki info z sieci.

[Image: 1598363c776defd9med.jpg]
To przyjemnie żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi.     Cool
Reply
#3
Będę Moderatorem. Hurra!
W 2005 r. wybierałem się w góry Bułgarii po raz pierwszy i przeglądałem internet, żeby się czegoś dowiedzieć. I trafiłem na forum Bulgaricus.
Potrzebny był tam nick do zarejestrowania się. A  że uczyłem wtedy informatyki w szkole, spytałem najbliższego ucznia, jaką ty masz ksywkę.
Zdzicho, dowiedziałem się i do tej pory starzy forumowicze znają mnie jako Zdzicho. Potem na innym forum  chciałem udawać incognito i pisałem jako alboom - firma mojego syna. 
Na naszym starym voyagerforum połączyłem oba nicki i byłem Zdzicho alboom II.
Ale teraz te oba nicki nie pasują. Skoro Administratorem jest Pixi, to mnie wypada być Jinksem.
Moją pasją od ok. 60. lat są góry. Ale mam też w dorobku fotoreportaż z Rodos całej otoczonej morzem.
Reply
#4
Witaj texarkana !
To forum jest z pewnością tym, czego potrzebujesz ! Rozgość się !
Reply
#5
Witaj Marmot. Czekam z niecierpliwością na Twoje posty.
Reply
#6
Halo dubaj, widzę Cię.
Brakuje mi Twojego pisania.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)